
Cikkszám: vliesofix-45cm
Márka: Freudenberg
Vliesofix 45cm széles - kétoldalas ragasztó fátyol, 0,5m
Vliesofix 45cm széles - végleges textilrögzítő, kétoldalas ragasztó fátyol. 53343763
Cikkszám: vliesofix-45cm
Márka: Freudenberg
Vliesofix 45cm széles - végleges textilrögzítő, kétoldalas ragasztó fátyol. 53343763
Cikkszám: vlies-272therm
Márka: Freudenberg
Thermolam 272 – hőszigetelő közbélés – kesztyűbélés - 90cm széles 0,5m - 53531256
Cikkszám: vlies-h630
Márka: Freudenberg
Vlieseline H630 ragasztó pöttyökkel ellátott vlies/vatelin.
Cikkszám: col-fekete
Márka: Columbus
Columbus textilfesték
Cikkszám: vlies-S320
Márka: Freudenberg
Táskamerevítő ragasztós közbélés - S320, 45cm széles
Gondolkodtál már azon, hogy miért nem sikerülnek mindig tökéletesen a varrásaid? Akár kezdő, akár tapasztalt kézműves vagy, biztosan tapasztaltad már, hogy a rossz minőségű cérna hogyan ronthatja el a kész munkádat. A cérna szakadozása, halványuló színek és nem megfelelő szövetösszehúzódás mind-mind bosszantó problémák lehetnek. Az Amann Triana No.50 pamut varrócérnával mindezen gondok megszűnhetnek. Ez a prémium minőségű, mercerizált pamutcérna nemcsak erősebb, de a fényesebb megjelenésével és színtartó képességével is kiemelkedik. Ráadásul a természetes pamutanyagokkal tökéletes összhangban dolgozik, így a legszebb eredményeket érheted el vele.
- Ágyhuzat, csecsemő- vagy gyermekruha, törülköző, terítő varrása
- Patchwork és Quilting
- Dekoratív varratok készítése
- Festhető textilek varrása
Varrás kezdőknek: Pamutpóló varrás lépésről lépésre
Az Amann Triana No.50 cérnát azok választják, akik nem elégszenek meg a középszerűséggel. Ha számodra fontos a környezettudatosság és a minőségi végeredmény, akkor ez a cérna a legjobb barátod lesz. A kézművesek körében kedvelt, mert természetes anyagokkal dolgozik, és a mercerizált pamutnak köszönhetően kiemelkedő tartósságot és színvisszaadást biztosít.
A 100% mercerizált pamutból készült cérna kiválóan illeszkedik a természetes anyagokhoz, így tökéletes választás a környezettudatos kézművesek számára. A mercerizálási folyamat során a cérna erősebbé, fényesebbé válik, és jobban tartja a színét.
A cérna magas szakítószilárdságának köszönhetően kiválóan bírja a gépi varrás okozta terhelést, és még a magasabb varrási sebesség mellett is megőrzi minőségét. Ezért ideális választás a mindennapi varrási feladatokhoz és a különleges projektekhez egyaránt.
„Használj 80-as vagy 90-es gépi varrótűt a legszebb öltések eléréséhez, és ne felejtsd el rendszeresen tisztítani a varrógépedet a pamutcérna okozta szöszök miatt. Ezzel biztosíthatod a hosszú távú, problémamentes működést!”
Az Amann Triana No.50 pamut varrócérna kiváló választás minden természetes textíliát kedvelő kézműves számára. A 100% mercerizált pamutból készült cérna egyedülálló tulajdonsága, hogy a cérna és az anyag közötti összhangot megteremti, így mosáskor és használat során egyaránt megőrzi formáját és minőségét. A mercerizálási folyamat során a pamutszálakat kezelik, ami erősebbé, fényesebbé és színtartóbbá teszi őket. Ez a cérna kifejezetten ajánlott ágyhuzatok, csecsemő- vagy gyermekruhák, törülközők és terítők varrására. A Placid Blue színárnyalat elegáns, mégis visszafogott megjelenést kölcsönöz a kész munkának.
Ez a cérna a közepes vastagságú cérnák kategóriájába tartozik, így sokoldalúan felhasználható, legyen szó mindennapi varrásról vagy különleges projektek megvalósításáról. A cérna tex értéke 12 x 3, amely a vastagság és a szálak száma közötti optimális egyensúlyt jelenti. A 100 méteres tekercs hosszúsága elegendő a legtöbb projekt számára, anélkül, hogy gyakran kellene cérnát cserélni. A cérna súlya mindössze 8.8g, így könnyedén kezelhető, és nem terheli meg a varrógépet.
A cérna magas szakítószilárdsága révén rendkívül strapabíró, ami azt jelenti, hogy még a gépi varrás okozta intenzív igénybevételt is kiválóan bírja. Ez különösen fontos, ha gyorsan és hatékonyan szeretnél dolgozni, hiszen nem kell attól tartanod, hogy a cérna elszakad vagy elvékonyodik. Az Amann Triana No.50 ideális választás patchwork és quilting projektekhez is, hiszen a cérna vékony, mégis erős, és szinte észrevétlenül simul el a pamut rétegek között. A mercerizált fénynek köszönhetően a dekoratív varratok elegáns, selymes megjelenést kapnak.
Ha szeretnéd további inspirációkat gyűjteni, látogass el a Kreatív Blog és Ötletek oldalunkra, ahol rengeteg hasznos tippet és trükköt találsz a varrás világából!
Lenne egy megválaszolatlan kérdésed a termékkel kapcsolatban? Kérdésem van | Ismered a terméket és véleményed van róla? + Ajándék kupon! Véleményt írok |
| Gyártó | Amann Group |
| Tulajdonság | Kiváló minőségű mercerizált pamutcérna |
| 100% mercerizált pamut | |
| 100m, 8.8g | |
| Használj 80-100-as tűt, rendszeres géptisztítás javasolt | |
| Ágyhuzat, gyermekruha, törülköző, terítő varrásához |
Ha minőségi varrócérnát keresel, amivel a természetes anyagokhoz tökéletesen illeszkedő varratokat készíthetsz, ne keress tovább! A Butika.hu-nál nemcsak prémium minőségű termékeket találsz, hanem szakértői tanácsokkal is segítünk az alkotásban. Gyors kiszállítással és hazai garanciával biztosítjuk, hogy elégedett legyél a vásárlásoddal. További pamut varrógép cérnák és hímző- és quilting cérnák is elérhetőek nálunk. Érdemes nálunk vásárolni, hiszen nem egy kínai kacatbolt vagyunk, hanem egy megbízható hazai webshop!
Az Amann Group 1854 óta elkötelezett a kiváló minőségű varró- és hímzőcérnák gyártása mellett. Hosszú évek tapasztalata és innovációja áll a márka mögött, amelyet a világ minden táján elismernek. Az Amann Triana No.50 cérna nemcsak a minőség, hanem a megbízhatóság szimbóluma is. Ha fontos számodra a minőségi munka, akkor az Amann Group termékei tökéletes választás számodra.
Hazai Webáruház Vásárolj megbízható forrásból, garanciával. | Gyors Szállítás A legtöbb termék saját készletről szállítva | Minőségi Garancia Válogatott termékek, amiket jó szívvel ajánlunk neked. |
Cikkszám: QUILTING-75
Márka: Schmetz
Schmetz patchwork/quilting tű
Cikkszám: UNIVERSAL-80
Márka: Schmetz
SCHMETZ univerzális varrógéptű
Cikkszám: UNIVERSAL-90
Márka: Schmetz
SCHMETZ univerzális varrógéptű
Cikkszám: UNIV-TW-2,5
Márka: Schmetz
Schmetz univerzális ikertű
Cikkszám: 240233-0117
Márka: Amann Group
100% pamut varrócérna Amann Triana
Cikkszám: 240233-0867
Márka: Amann Group
100% pamut varrócérna Amann Triana
Cikkszám: 240233-0660
Márka: Amann Group
100% pamut varrócérna Amann Triana
Cikkszám: 240233-4000
Márka: Amann Group
100% pamut varrócérna Amann Triana
Ehhez a termékhez még nem érkezett értékelés.
stars Legyél te az első, aki véleményezi a terméket!
Véleményedet sikeresen rögzítettük.
Kollégáink hamarosan ellenőrzik, és moderálás után megjelenik az oldalon.
Hamarosan válaszolunk a megadott email címen.
100% pamut varrócérna Amann Triana